Covid-19 salgını nedeniyle Müşteri Temsilcilerimiz 09:30 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Voit Bakırköy Showroom

Koşu Bandı Minderi

Koşu Bandı, herhangi bir sağlık bilinci oturmuş hanenin sahip olduğu önemli bir egzersiz aleti haline gelmiştir. Koşu bantları size bir çok aksesuarı ile birlikte ulaşır. Ancak Koşu Bandı minderi, tüm Koşu Bandı sahipleri tarafından sahip olunması gereken en önemli aksesuardır. Koşu Bandı minderinin 2 önemli avantajı bulunmaktadır. Birincisi makinenizin istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlar, ikincisi ise makinenin ağırlığından kaynaklı zeminde çirkin izler oluşumunu engeller.

Koşu Bandı minderi, siz üzerinde egzersiz yaparken Koşu Bandınız bir tür yüzey dengesi görevi görür. Bazı durumlarda Koşu Bandınız mükemmel bir balans ayarına sahip olmayabilir. Koşu Bandı ayaklarının farklı boyutlarda olmasından kaynaklı zemin ile alet arasında kalan boşlukları dolduran bir dolgu görevini görür. Koşu Bandı minderi bulunmayan bir zeminde kullanılan balanssız bir Koşu Bandı, koşu ya da jogging gibi şiddetli egzersizlerinizde sallanarak kazalara neden olabilir. Bu sallantı aletin motorunu sarsarak daha fazla balans ayarının bozulmasına ve bazı durumlarda Koşu Bandının kullanım dışı kalmasına yol açar.

Koşu Bandının bir diğer avantajı ise uzun süre yere baskı yapan ağır bir aletin zeminde bırakabileceği çirkin izlerin oluşmasını sıfırlamasıdır. Koşu Bandı ağırlıklarının 90 kg.a ulaşmasından bu yana, zeminde bırakacağı çizik ve iz hasarları da artmıştır. Eğer bir Koşu Bandı minderi edinirseniz, aletin direk zemin ile temasını kesmiş olacaksınız.

Bundan dolayı yer döşemesini değiştirirken yâda Koşu Bandınızı evin içinde bir odadan bir odaya taşırken, döşemeniz orada daha önce bir Koşu Bandı olduğunu herkese söyleyemez, özellikle eğer bir Koşu Bandına sahip olduğunuz ya da kullandığınız öğrenecek bir misafir istemiyorsanız.

Son önemli nokta ise, Koşu Bandı minderlerinin büyük çoğunluğunun plastikten yapıldığıdır. Bunun anlamı bazı zamanlar yer değiştirilmesi gerektiğidir. Minderinizin niteliğinin bozulmaması için yılda bir kez Koşu Bandı yerinizi değiştiriniz.
Visa Master
© Voitbayi.com her hakkı saklıdır.