Covid-19 salgını nedeniyle Müşteri Temsilcilerimiz 09:30 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Voit Bakırköy Showroom

Ayak Masajı nın Faydaları

Yoğun bir iş temposu içinde yaşayan, yoğun bir eğitim öğretim süreci içinde bulunan bireyler ayrıca ev işleri, çocuk bakımı gibi vücut üzerinde psikoloji ve bedensel yorgunluk etkisi bırakabilen uğraşlarda bulunan bireyler de; gün içindeki iş yükü stresi, çalışmadan kaynaklanan gün içindeki stres birikmesi, bedensel yorgunluk gibi sonuçlar yoğun olarak karşımıza çıkabilmektedir.

 

Bu durumda bedensel ve ruhsal rahatlama ihtiyacı, gereksinimi doğar. Bu, ruhsal rahatlama ve bedensel iyiye dönüşüm için yapılabilecek bir takım uygulamalar vardır. Bu uygulamalarla kişi; hem bedensel hem de ruhsal açıdan rahatlayıp kendini diğer zorlu hayat tempolarına hazırlayabilir. Bahsettiğimiz bu uygulamaların en basit olanlarından biri ayak ve bacak masajıdır.

 

Bacak ve ayak masajı gerçekten önerebileceğimiz ve birçok olumlu sonuç verdiği tespit edilmiş bir masaj türüdür. Değerli bir masaj şeklidir. Özellikle ayaklarımız, Bütün vücudumuzdaki sistemleri harekete geçirecek refleks noktalarına sahiptir. Kişisel rahatlama ve yorgunluğun azalması sonuçlarının yanı sıra çok enteresan bir tespit daha vardır; ayaklarımızın altındaki refleks noktaları birçok vücut ağrısına ve sorununa iyi gelmektedir. Ayak masajı; bacaklarımızı ve ayaklarımızı rahatlatmasının yanında boyun ağrısı, sırt ağrısı, omurga ağrısı, eklem ağrıları, dolaşım sistemi ve boşaltım sistemi sorunları ve daha birçok olumsuz vücut tepkisine olumlu şekilde etki edecek bir masaj çeşididir.

 

Voit LF-08N Masaj Aleti, ayak masajı için dizayn edilmiş çok etkili, kullanımı kolay ve en rahat , kısa yoldan yukarıda bahsettiğimiz sonuçlara yardımcı olabilecek sonuçlar ortaya koyabilen bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Çiçekler, tuz ,susam yağı gibi ayak masajı için etkiyi artıran ve rahatlama hissini maksimuma çıkaran eklentilerle, su hazırlanır ve 4 tekerleği sayesinde titreşimli masaj, yukarıda bahsettiğimiz susam yağı ve tuz ilave edilerek masaj, fokurdama-ısıtma ve fokurdamadan oluşan 6 farklı masaj imkanıyla ayak masajı Voit LF-08N Masaj Aletiyle sizlere sunulmuş olur. 39x23,5x36 cm ölçüleri ve hafifliğiyle son derece ergonomik ve stil sahibi bir dizayna sahiptir. Sadece evinizde değil iş yerlerinizde de bu konforu yaşayabilir ve ayak masajının saymakla bitirilemeyecek yararlarını görebilirsiniz. 

Visa Master
© Voitbayi.com her hakkı saklıdır.