Covid-19 salgını nedeniyle Müşteri Temsilcilerimiz 09:30 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Voit Bakırköy Showroom

Koşu Bantları (Voit Koşu Bandı Modelleri)

Sırala > Pahalıdan Ucuza > Ucuzdan Pahalıya Sayfa : 1
Koşu Bantları (Voit Koşu Bandı Modelleri) Faydalı Bilgiler

Koşu Bandı


Koşu Bandı evlerimizde veya kapalı alanlarda yürüyüş ve koşu egzersizleri için olmazsa olmaz ürünlerdir. Koşu bantları kullanacak kişilere göre farklı modellere sahip olduğu için koşu bandı tercihi yaparken uzman müşteri temsilcimizden yardım alabilir veya kullanacak kişinin fiziksel özelliklere uygun motor gücü ve bant genişliğine sahip model seçilebilir. Koşu Bantları barındırdıkları özelliklere göre farklı modellerle satışa sunulmuş olup, koşu bantlarında manuel eğim, otomatik eğim, masaj ve mekik aparatı gibi özellikler bulunmaktadır. Otomatik eğim; koşu bandı kontrol paneli üzerinde bulunan tuşlar yardımıyla ayarlanabilmekte olup, egzersizinizi yaparken zorluk seviyelerini ayarlayabilirsiniz. Hız ve eğim ile zorluk seviyelerini egzersiz yaparken ayarlayabildiğiniz gibi hazır programlar sayesinde de sporunuzu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Koşu Bandı Fiyatları


Koşu bandı fiyatları barındırdıkları özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kişisel kullanım için kullanacak kişiye özgü model tercih edip özellikleri belirlemek gerekmektedir. Voit koşu bantları sağladığı servis ağı sayesinde satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti açısından kurulum ve servis anlamında tüm Türkiye’de hizmet anlayışını benimsemektedir. Koşu bandı fiyatları, koşu bantlarının sahip olduğu otomatik eğim, masaj aparatı, motor gücü, bant genişliği gibi özellikler ile farklılıklar göstermektedir. Koşu bandı modeli seçerken kullanacak kişilerin ve spor ihtiyacınıza göre uygun modeller belirlemeniz gerekmektedir.

Koşu Bantları ev ve kapalı alanlarda kullanım için tasarlanmış olup ses konusunda özel hazırlanmış ürünlerdir. Koşu Bantları kullanım esnasında çevreye rahatsızlık vermemektedir. Voit koşu bantları esnek zeminlere sahip olduklarından uygun spor ayakkabıları ile kullanıldıklarında eklem yerlerine zararları bulunmamaktadır. Koşu Bantlarında yapılan egzersizler yürüyüş, tempolu yürüyüş, hafif tempo koşma, eğimli koşma, sprint gibi farklı hareket alanları sağlamaktadır.

Visa Master
© Voitbayi.com her hakkı saklıdır.