Covid-19 salgını nedeniyle Müşteri Temsilcilerimiz 09:30 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Voit Bakırköy Showroom

Voit Online Mağaza

Voit Online Mağaza Fitness ürünlerinde Türkiyenin en kaliteli ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Voit Fitness markasının online mağazası olan voitbayi.com un siz değerli müşterilerimiz için avantajları :

1. Konusunda Uzman Müşteri Hizmetleri

Haftanın 6 günü (Pazar hariç) 09:00 – 20:00 saatleri arasında Telefon ve Canlı destek ile kolay ulaşım ile konusunda deneyimli müşteri hizmetleri personellerimizden ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

2. Güncel Stok ve Fiyat

Sitede yer alan stok ve fiyat bilgileri güncel olup, satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde “Ürün Stoklarda Kalmamıştır” , “Ürün Fiyatı Sisteme Yanlış Girilmiştir” gibi cümlelerle asla karşı karşıya kalmazsınız. Ürünlerin hepsi stoğumuzdan satılmakta olup, fiyatları da günceldir.

3. Fiyat ve Hizmet Avantajı

Sitede yer alan fiyatlar Satışa sunulan katalog fiyatları üzerinden %5 indirimli olup, vade farksız 10 taksit ile satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler fiyat ve teslimat limiti olmadan tüm Türkiye ye ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilir. GİT (Gün içi teslimat hizmeti) ile dilerseniz İstanbul sınırları içerisinde özel ekibimizle adresinize teslim edilerek anında kurulumu yapılır. Dilerseniz de ödemenizi kapınızda mobil pos ile kredi kartınıza taksitlendirebilirsiniz. 81 ilde yaygın olan voit teknik servis ağı ile de tüm türkiyede müşterilerimizin adreslerinde ürünlere kurulum ve servis hizmeti ücretsiz sağlanmaktadır.

4. Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerden 1 hafta içerisinde koşulsuz cayma hakkı vardır. Cayma hakkını kullanmak isteyen müşterilerimiz müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşarak bu isteklerini bize ilettikleri anda para iadeleri taraflarına yapılır ve gerekli iptal işlemleri aynı gün içerisinde yapılır.

Visa Master
© Voitbayi.com her hakkı saklıdır.