Covid-19 salgını nedeniyle Müşteri Temsilcilerimiz 09:30 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Voit Bakırköy Showroom
Voit LC 210 Eliptik Bisiklet
Voit Slam Man Boks Standı

Voit Slam Man Boks Standı

Ürün Özellikleri
Ürün Kodu : VTB-987
Ebatları Kurulu Ebatları:46x42x163 cm Minimum Yükseklik: 162 Maksimum Yükseklik: 183 cm
Ağırlığı Boş Ağırlık: 9kg Dolu Ağırlık: 11 kg
Ürün Genel Özellikleri • Voit Slam Man’ in sahip olduğu monitörü sayesinde başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere 3 farklı antrenman seviyesi ve 5 farklı programdan birini seçebilir, kronometre özelliği ile skorlarınızı da tutabilirsiniz. • Sahip olduğu 8 geniş hedef ışıkları belirli bir düzende yanarak el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardım eder. • Başarılı vuruşları bildirir. • Ayarlanabilir sensörleri sayesinde ne kadar sert vuracağınızı belirleyebilirsiniz. • 3 farklı yükseklik ayarına sahiptir. • Zemin kısmı kum ile doldurulduğunda, antrenman sırasında sarsılmayacak derecede sağlamdır. • Tüm ısı seviyelerinde kırışmadan ya da parçalanmadan her zaman orijinal şekline geri dönebilen, yüksek yoğunluklu, Polietilen malzemeden üretilmiştir.Paket İçeriği: Voit Slam Man x 1 Adet Boks Eldiveni x 1 Çift DVD x 1 Adet
Diğer Özellikler
Diğer Özellikler 110 kg kum kapasitelidir.  Su ile doldurulması tavsiye edilmemektedir.  (Bu ürün güç kullanmak için değil hız ve refleks geliştirici çalışmak için dizayn edilmiştir )
Taksit Seçenekleri

Vade Farksız 8 Taksit
Vade Farksız 5 Taksit
Vade Farksız 3 Taksit
Vade Farksız 3 Taksit
Vade Farksız 5 Taksit Vade Farksız 8 Taksit
Vade Farksız 6 Taksit
Visa Master
© Voitbayi.com her hakkı saklıdır.
Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; Kampanya katılımı için Flexi Card sahiplerinin EVET ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.