Voit Bakırköy Showroom
Voit 960 Eliptik Bisiklet
Voit Ürünlerinde Size Özel Fiyat Teklifleri
Delta 153 Cm Deluxe Trampolin-Ds 60

Delta 153 Cm Deluxe Trampolin-Ds 60

Bu Ürüne Benzer Ürünler
Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar
Ürün Özellikleri
Ürün Kodu : VTB-7444
Özellikler

Delta 153 CM Deluxe Trampolin ( 60 İnç )

Gövde Profili : 2.54 cmAyak sayısı : 8 adet

Kurulu Ebatlar :

Çap : 153 cm

Yükseklik : 22 cm

Net & Brüt Ağırlık : 14 Kg. - 16 Kg.

Koli Ebatları : 140 cm x 140 cm x 5,5 cm  

Gününüze Canlılık Katın !  


Sıçramak sağlığınızı güçlendirmenin en kolay ve eğlenceli yollarından biridir. Günde, Trampolin üzerinde geçireceğiniz birkaç dakika, size fazla kilolarınızdan kurtulmak, vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek gibi faydalar sağlar; öte yandan iyi bir idman da yapmış olursunuz. Sıçrayın! Sonuçlarından memnun kalacaksınız.  Kilo Verdirir !  


Sıçrama, fazla kiloları yakmak için iyi bir egzersizdir. Düzenli sıçramak, koşu, bisiklet veya yüzmede olduğu gibi vücutta kalorilerin yakılmasını sağlar.  


Sıçrama yoluyla lenf sistemi uyarılır.  


Böylece egzersiz esnasında metabolizmanın hareketlenmesinin sonucu ortaya çıkan asitli atıkların & toksinlerin vücuttan atılması daha kolay hale gelir.  Enerji Artırır !  


Ritmik sıçrama büyük adele gruplarını çalıştırır, soluk alıp vermeyi ve kan akışını hızlandırarak kalbin ritmini düzenler.  


Bu dolaşımın hızlanması hücrelere taşınan oksijeni ve besin miktarını da artırarak vücudun, enerji seviyesini yükseltir, canlılık sağlar.  Eklemleri Korur !  


Sıçrama, güvenli ve faydalı, hafif etkili bir idmandır.  


Trampolinde sıçramak, sert bir zeminde yapılan benzer idman hareketlerine göre, eklemler üzerinde hissedilen darbelerin etkisini çok aza indirdiğinden, çalışmayı daha kolay ve güvenli hale getirir.  


Bu nedenle eklem sorunları ve sırt ağrılarına karşı çok etkili bir egzersiz yöntemidir.  Detoksu Destekler !  


Sıçramak, vücudun kendi kendisini temizlemesine mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Lenflerimiz, kalbimiz gibi bir pompa değildir; lenf dolaşımının uyarılabilmesi için yerçekimine ve adele hareketine ihtiyaç vardır.  


Trampolin üzerinde ritmik sıçrama her ikisini de sağlar.  


Vücut ısımız yükseldiğinde terlemeye başlarız, böylece deri yoluyla vücudumuz asitli atıklardan temizlenir.  


Sıçrama yoluyla büyük adele gruplarının konsantrasyonu, vücudu alkalize eden oksijeni bütün dokulara taşır, karın bölgesindeki organları uyarır ve katı atıkların bağırsaklarımızdan geçişini destekler ve kolaylaştırır.  Bağışıklığı Güçlendirir !  


Bağışıklık hücrelerimizin çoğu lenf sistemiyle taşınır. Lenf dolaşımını güçlendirmek, bu hücrelerin bütun vücudumuzda hareketliliğini ve faaliyetlerini de artırır, vücudumuzun enfeksiyonlarla ve hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur.  Sinir Sistemini Geliştirir & Sakinleştirir !  


Zıplama hareketiyle, yani vücudumuzun yukarı ve aşağı doğru yaptığı ritmik hareketle, vücudumuzu daha iyi hissederiz, farkına varırız, deri duyu olarak adlandırılan hissimiz uyanır.  Farklı hareketlerin biraradalığı koordinasyonumuzu zorlar ve geliştirir.  


Sıçrama aynı zamanda stres atma yöntemidir. Çünkü birbirini tekrar eden sıçrama, sizi bir çeşit trans hali gibi kendinizden geçirir, gevşemenizi sağlar.  Ne Kadar Süreyle Zıplamalısınız ?  


5 dakikalık seanslarla başlayın ve giderek gelişen zindelik durumunuza göre dereceli olarak artırın. Haftada 3 seanstan başlayarak günde 3 seansa kadar çıkın ve seans başına 15 dakika çalışın.  


Sağlığınızı güçlendirmeye başlamak günde yalnızca birkaç dakikanızı alacak.  Önerilen Egzersizler :  Trampolinde amaç yalnızca yapabileceğiniz kadar yükseğe zıplamak değildir, aynı zamanda da çeşitli ritmik zıplama hareketleri size fayda sağlar.  Dengenizi, koordinasyonunuzu ve dayanıklılığınızı güçlendirmek için farklı hareketler yapın :  1- Hafif Sıçrama  


Trampolini kullanmaya yeni başlayanlar trampolinin yüzeyinden ayaklarını kesmeden yavaş yavaş sıçrama hareketidir.  2- Yürüme & Koşma  


Bir kez Trampolin üzerinde denge kurulduktan sonra dizleri yukarıya çekilerek yapılan yürüyüş ve koşu hareketidir.  3- Twist  


Ayaklarını tek bir yöne doğru bakıp, vücudun üst kısmının ise diğer yöne doğru baktığı konumda yapılan bir o yöne, bir bu yöne sağlı sollu sıçrama hareketidir.  4- Jumpin Jacks  


Klasik “jumpin jack” olarak bilinen hareketin (bacakları ve kolları açarak sıçrama) trampolin üzerinde yapılmasıdır.  


Bu daha gelişmiş bir harekettir ve trampolinde yapıldığında adaleleri ve kardiyovasküler dayanıklılığı geliştirir ve eklemleri, sert bir zeminde yapıldığından daha fazla korur. 

Taksit Seçenekleri

Vade Farksız 9 Taksit
Vade Farksız 3 Taksit
Vade Farksız 4 Taksit
Vade Farksız 6 Taksit
Vade Farksız 3 Taksit Vade Farksız 5 Taksit
Vade Farksız 4 Taksit
Visa Master
© Voitbayi.com her hakkı saklıdır.
Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; Kampanya katılımı için Flexi Card sahiplerinin EVET ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.