Voit Bakırköy Showroom
Voit Royal Power Koşu Bandı
Voit Ürünlerinde Size Özel Fiyat Teklifleri
Delta 127 Cm Deluxe Trampolin-Ds 50

Delta 127 Cm Deluxe Trampolin-Ds 50

510,17 TL YERİNE
377,90 TL
Peşin Fiyatına 9 Taksit : 9 x 41,99 TL
Havale Fiyatı : 362,78 TL

Ürün Tükenmiştir...

  • Size Özel Fiyatımız için Bizi Arayın : 0212 589 4744
  • Bu Ürün Kolay Kuruluma tabiidir. Kurulum gerektiren parçaların montajı müşteriye aittir.
Bu Ürüne Benzer Ürünler
Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar
Ürün Özellikleri
Ürün Kodu : VTB-7451
Özellikler

  Delta 127 Cm Trampolin - DS 50  ( 50 İnç Trambolin )

  Gövde Profili : 2.54 cm  Ayak sayısı : 8 adet  Kurulu Ebatlar :

    Çap : 127 cm  ( 50 inç )

    Yükseklik : 22 cm   Net & Brüt Ağırlık : 12 Kg. - 14 Kg.   Koli Ebatları : 129 cm x 129 cm x 5,5 cmSıçramanın Faydaları : Gününüze Canlılık Katın ! 


Sıçramak sağlığınızı güçlendirmenin en kolay ve eğlenceli yollarından biridir. Günde, Trampolin üzerinde geçireceğiniz birkaç dakika, size fazla kilolarınızdan kurtulmak, vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek gibi faydalar sağlar; öte yandan iyi bir idman da yapmış olursunuz. Sıçrayın! Sonuçlarından memnun kalacaksınız. Kilo Verdirir ! 


Sıçrama, fazla kiloları yakmak için iyi bir egzersizdir. Düzenli sıçramak, koşu, bisiklet veya yüzmede olduğu gibi vücutta kalorilerin yakılmasını sağlar. Sıçrama yoluyla lenf sistemi uyarılır. 


Böylece egzersiz esnasında metabolizmanın hareketlenmesinin sonucu ortaya çıkan asitli atıkların & toksinlerin vücuttan atılması daha kolay hale gelir. Enerji Artırır ! 


Ritmik sıçrama büyük adele gruplarını çalıştırır, soluk alıp vermeyi ve kan akışını hızlandırarak kalbin ritmini düzenler. 


Bu dolaşımın hızlanması hücrelere taşınan oksijeni ve besin miktarını da artırarak vücudun, enerji seviyesini yükseltir, canlılık sağlar. Eklemleri Korur ! 


Sıçrama, güvenli ve faydalı, hafif etkili bir idmandır. 


Trampolinde sıçramak, sert bir zeminde yapılan benzer idman hareketlerine göre, eklemler üzerinde hissedilen darbelerin etkisini çok aza indirdiğinden, çalışmayı daha kolay ve güvenli hale getirir. 


Bu nedenle eklem sorunları ve sırt ağrılarına karşı çok etkili bir egzersiz yöntemidir. Detoksu Destekler ! 


Sıçramak, vücudun kendi kendisini temizlemesine mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Lenflerimiz, kalbimiz gibi bir pompa değildir; lenf dolaşımının uyarılabilmesi için yerçekimine ve adele hareketine ihtiyaç vardır. 


Trampolin üzerinde ritmik sıçrama her ikisini de sağlar. 


Vücut ısımız yükseldiğinde terlemeye başlarız, böylece deri yoluyla vücudumuz asitli atıklardan temizlenir. 


Sıçrama yoluyla büyük adele gruplarının konsantrasyonu, vücudu alkalize eden oksijeni bütün dokulara taşır, karın bölgesindeki organları uyarır ve katı atıkların bağırsaklarımızdan geçişini destekler ve kolaylaştırır. Bağışıklığı Güçlendirir ! 


Bağışıklık hücrelerimizin çoğu lenf sistemiyle taşınır. Lenf dolaşımını güçlendirmek, bu hücrelerin bütun vücudumuzda hareketliliğini ve faaliyetlerini de artırır, vücudumuzun enfeksiyonlarla ve hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur. Sinir Sistemini Geliştirir & Sakinleştirir ! 


Zıplama hareketiyle, yani vücudumuzun yukarı ve aşağı doğru yaptığı ritmik hareketle, vücudumuzu daha iyi hissederiz, farkına varırız, deri duyu olarak adlandırılan hissimiz uyanır. Farklı hareketlerin biraradalığı koordinasyonumuzu zorlar ve geliştirir. 


Sıçrama aynı zamanda iyi bir stres attırıcıdır, çünkü birbirini tekrar eden sıçrama, sizi bir çeşit trans hali gibi kendinizden geçirir, gevşemenizi sağlar. Ne Kadar Süreyle Zıplamalısınız ? 


5 dakikalık seanslarla başlayın ve giderek gelişen zindelik durumunuza göre dereceli olarak artırın. Haftada 3 seanstan başlayarak günde 3 seansa kadar çıkın ve seans başına 15 dakika çalışın. 


Sağlığınızı güçlendirmeye başlamak günde yalnızca birkaç dakikanızı alacak. Önerilen Egzersizler : Trampolinde amaç yalnızca yapabileceğiniz kadar yükseğe zıplamak değildir, aynı zamanda da çeşitli ritmik zıplama hareketleri size fayda sağlar. Dengenizi, koordinasyonunuzu ve dayanıklılığınızı güçlendirmek için farklı hareketler yapın : 1- Hafif Sıçrama 


Trampolini kullanmaya yeni başlayanlar trampolinin yüzeyinden ayaklarını kesmeden yavaş yavaş sıçrama hareketidir. 2- Yürüme & Koşma 


Bir kez Trampolin üzerinde denge kurulduktan sonra dizleri yukarıya çekilerek yapılan yürüyüş ve koşu hareketidir. 3- Twist 


Ayaklarını tek bir yöne doğru bakıp, vücudun üst kısmının ise diğer yöne doğru baktığı konumda yapılan bir o yöne, bir bu yöne sağlı sollu sıçrama hareketidir. 4- Jumpin Jacks 


Klasik “jumpin jack” olarak bilinen hareketin (bacakları ve kolları açarak sıçrama) trampolin üzerinde yapılmasıdır. 


Bu daha gelişmiş bir harekettir ve trampolinde yapıldığında adaleleri ve kardiyovasküler dayanıklılığı geliştirir ve eklemleri, sert bir zeminde yapıldığından daha fazla korur. 


                                

Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
9 Taksit
41,99 TL x 9 = 377,90 TL
Taksit Seçenekleri
6 Taksit
62,98 TL x 6 = 377,90 TL
6 ve üzeri Taksitli işlemleriniz 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Flexi Kartların taksitli işlem yapabilmeleri için tıklayın
Taksit Seçenekleri
5 Taksit
75,58 TL x 5 = 377,90 TL
6 ve üzeri Taksitli işlemleriniz 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Taksit Seçenekleri
5 Taksit
75,58 TL x 5 = 377,90 TL
Mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde vade farksız 6 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.
Taksit Seçenekleri
5 Taksit
75,58 TL x 5 = 377,90 TL
Taksit Seçenekleri
4 Taksit
94,48 TL x 4 = 377,90 TL
6 ve üzeri Taksitli işlemleriniz 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Fix kartlar sahiplerinin taksitli alışveriş yapabilmeleri için 0850 222 0 900 ’u arayarak Kampanya Paketi üyesi olması gerekmektedir.
Taksit Seçenekleri
3 Taksit
125,97 TL x 3 = 377,90 TL
5 ve üzeri Taksitli işlemleriniz 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Vade Farksız 9 Taksit
Vade Farksız 3 Taksit
Vade Farksız 4 Taksit
Vade Farksız 6 Taksit
Vade Farksız 5 Taksit Vade Farksız 5 Taksit
Vade Farksız 5 Taksit
Visa Master
© Voitbayi.com her hakkı saklıdır.
Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; Kampanya katılımı için Flexi Card sahiplerinin EVET ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.